ŠABLONY EU

 

Od 1. 9. 2018 jsme zapojeni do projektu EU : Šablony II . s názvem Pohodová škola Řepníky. ( pokračování Šablon I. do kterých jsme byli zapojeni v minulých 2 letech).

 

V rámci tohoto projektu budeme během dvou let( až do 31. 8. roku 2020) čerpat především personální podporu. V mateřské škole byla zřízena pracovní pozice školního asistenta, v základní škole pozice speciálního pedagoga a to s částečnými úvazky.

V ZŠ pokračujeme realizací školních klubů :

1. Čtenářský klub

2. Klub zábavné logiky a deskových her

Oba kluby jsou u dětí velmi oblíbené.

Nově jsme se zavázali realizovat projektové dny, které budou probíhat v MŠ, ZŠ a ve školní družině a to jak u nás, tak mimo školu.. Nyní již máme v rámci Šablon naplánovanou návštěvu muzikálu Kapeska konanou v Praze v divadle Hybernia. Zájezd celkem pro 40 dětí se bude konat již 3. 12. 2018. Účastníci budou mít plně hrazenu cestu autobusem i vstupné do divadla.

Mgr. Marie Beranová, ředitelka školy

eu plakát.pdf (75795)

V pondělí 16.10.2017 proběhlo v mateřské škole Řepníky setkání s rodiči na téma Logopedie. Velmi zajímavou přednášku si pro rodiče připravila Mgr. Monika Kunhartová, PhD. ze SPC ve Skutči.

 

 

 

 

Dne 24.1.2017 proběhlo v základní škole Řepníky v rámci šablon EU setkání s rodiči na téma Děti potřebují hranice s lektorkou Mgr. Jiřinou Lacinovou, ředitelkou ZŠ a MŠ Orel.
V mateřské škole Řepníky proběhlo dne 31. 1. 2017  setkání s rodiči dětí MŠ na téma : Připrava dětí na vstup do ZŠ - školní zralost ( beseda s rodiči - lektorka ředitelka ZŠ a MŠ Řepníky Mgr. M. Beranová)

Ve středu 15.2.2017 proběhla v mateřské škole přednáška pro rodiče Mgr. et Bc. Lucie Motlové na téma Prevence šikany.

Dne 27.2.2017 přednášela v mateřské škole fyzioterapeutka Hana Dejdarová na téma Prevence vadného držení těla.

 

- fotografie z těchto přednášek si můžete prohlédnout ve fotogalerii v záložce Šablony EU - setkání rodičů